Zobacz projekt RunProgress

”Nie musisz być wielki aby zacząć”.

“Ale musisz zacząć aby zostać wielkim”. 

Poznaj metody treningu, które zaniosły wielu biegaczy i triathlonistów do życiówek. Trenuj z byłym reprezentantem kadry narodowej. Dołącz do Teamu i osiągnij swój progres!

Dlaczego warto podjąć ze mną współprace?

 
Wiedza

Jestem magistrem wychowania fizycznego oraz dyplomowanym trenerem lekkiej atletyki. Uczestniczyłem w wielu zgrupowaniach biegowych. Począwszy od zwykłych obozów klubowych do kadry narodowej. Trenowałem i współpracowałem z wieloma trenerami.

 
Doświadczenie

Fizjologią wysiłku interesowałem się już od najmłodszych lat. Będąc już na studiach miałem swoich pierwszych podopiecznych.  Przez prawie 10 lat doświadczenia w pracy trenerskiej z amatorami przekonałem się, że plan treningowy znacząco się różni od planu zawodnika trenującego zawodowo. 

 

 
Indywidualne podejście do zawodnika 

Podejmując ze mną współpracę dostajesz swój indywidualny program treningowy, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. W moim teamie każdy zawodnik ma swój indywidualny plan treningowy. Nikt nie ma takiego samego. Nawet zawodnicy o podobnym poziomie sportowym. 

 
Cel potwierdzony sukcesami

Moi zawodników cechuje ciągły progress a dowodem na to są ich częste rekordy życiowe oraz miejsca na podium w różnych zawodach w Polsce i za granicą. 

Zbudowane przez p.sotor@o2.pl