Opieka trenerska

Opieka trenerska

Opieka trenerska

Dla Kogo przeznaczona jest oferta?

Brakuje Ci motywacji do systematycznego treningu? Nie wiesz jak przygotować się do głównego startu? Jak trenować w poszczególnych okresach przygotowań? Chcesz zacząć przygodę z bieganiem lub triathlonem? Cieszyć się zdrową i atrakcyjną sylwetką?  Jeżeli odpowiedziałeś na jakieś pytanie twierdząco, to właśnie moja oferta skierowana jest dla Ciebie!

Jak wygląda współpraca?

Zaczynając naszą współpracę na początku wypełniasz ankietę, abym mógł lepiej Cię poznać. Następnie dostaniesz arkusz do którego będziemy mieli wspólny dostęp. W arkuszu będzie znajdował się miedzy innymi Twój plan treningowy oraz plan startów.

Dostaniesz również spis badań jakie będziesz musiał zrobić w laboratorium. Wykonamy między innymi badania krwi, które pozwolą nam ustalić odpowiednią dla Ciebie suplementacje, ocenić obecny stan zdrowia oraz zwiększyć twoją wydolność i sprawność sportową na podstawie uzupełnienia braku witamin.

Za pomocą internetu w każdej chwili będziesz mieć możliwość otworzenia planu na komputerze lub telefonie, przypomnienia sobie co było w planie lub dodania relacji z treningu. Dzięki arkuszowi będziemy mieli ze sobą stały kontakt.
Minimum raz w tygodniu staram się kontaktować z każdym z podopiecznych i rozmawiać o samopoczuciu i wrażeniu z treningów. Jeżeli w trakcie tygodnia wyjdą jakieś zmiany odnośnie planu lub inne komplikacje to zawsze będę dla Ciebie dostępny przez internet lub telefonicznie, aby dokonać zmian w treningu.
U mnie każdy z zawodników ma swój indywidualny program, nikt nie ma takiego samego planu! Wykonaj pierwszy krok i napisz do mnie a przekonasz się, że Ty też możesz osiągnąć sukces!

WSPÓŁPRACUJĄC ZE MNĄ OTRZYMASZ

plan treningowy pod kątem biegania lub triathlonu
co tygodniową analizę wykonywanych postępów oraz stały kontakt on-line
dostęp do grupy w której znajdują się filmy odnośnie prawidłowego trenowania
pomoc w ustaleniu planów startowych
porady w zakresie odżywiania i suplementacji
porady w doborze odpowiedniego sprzętu
stały kontakt telefoniczny lub on-line
TRENUJ ZE MNĄ
dla każdego
Cena jest kwestią dogadania i ulega zmianie. W zależności od dyscypliny i poziomu sportowego.  Natomiast po podjęciu współpracy cena nigdy się nie zmienia na niekorzyść zawodnika (czyli nie jest podwyższana). W przypadku rezygnacji z usługi i późniejszego powrotu warunki ustalane są na nowo. Więcej informacji o cenie usług udzielam mailowo lub telefonicznie. 
od200 miesięcznie
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram