Zwycięstwo Marii Kuruc podczas festiwalu w krynicy na dystansie 60km

03 lip 2023

Najbardziej cieszą mnie sukcesy Podopiecznych z którymi zaczynałem współprace praktycznie od zera, a po dwóch latach odnoszą wielkie sukcesy. Doskonałym tego przykładem jest między innymi Maria Kuruc , która w miniony weekend wygrała wśród kobiet - Aria Kiepury-Efb Krynica Zdrój na dystansie 60km.

Z Marią współpracuje, już od ponad 2 lat. W zeszłym roku musiałem jeszcze namawiać ją do startów. Pamietam jak zaczynaliśmy. To były typowe początki biegania a dziś po ponad 2 latach Maria zostaje triumfatorką wspaniałego biegu podczas prestiżowego Festiwalu w biegach górskich w krynicy.

W miniony weekend 01-02 lipiec startowali również inni podopieczni. Nie zabrakło miejsc na podium oraz nie oficjalnej zyciówki.

➡️ Krzysztof Kęśminowicz II Bieg Rycerski Lipki koł. Brzegu 5km czas 21:40 1 miejsce w kategorii i 5 open

➡️ Katarzyna Olas XXI Atlantis Bieg Opolski 5km

czas 19:27 3 miejsce open

➡️ Sebastian Płocharski VIII Bieg im. Bronisława Malinowskiego - Łubianka k. Torunia (cross) 10km 44:02 6 wiek, 23 open ( nieoficjalna życiówka)

➡️ W miniony weekend mocno również kibicowaliśmy Rafal Wos w Xreid Norwegia na dystansie 135km. Rafał 20 maja świetnie spisał się w Soria Moria Verdens Ende (Norwegia) na dystansie 100 mil zajmując miejsce na podium. Dlatego mieliśmy zaostrzone apetyty na kolejny sukces. Niestety nie ukończył z powodu doznania kontuzji na zbiegu i zaliczył DNF. Życzymy dużo zdrówka i szybkiego powrotu na ścieżki biegowe.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram