Recenzja nowych butów Trabuco max 2

09 sie 2023

Buty Trabuco Max 2 to jedne z najnowszych modeli trailowych butów do biegania firmy ASICS. Jako, że mam okazję w nich biegać, pokusiłem się o krótką recenzję i moje osobiste odczucia.
Czas na szczegóły.

Wygląd: Buty Trabuco Max 2 cechują się niebanalnym designem. Dobór kolorów, struktura, to wszystko składa się na duży plus.

Komfort: Buty te mają dobrze wyprofilowaną wkładkę, która zapewnia odpowiednie podparcie stopy. Podeszwa środkowa jest odpowiednio amortyzowana, co chroni stawy podczas biegania po nierównym terenie. Jeśli chodzi o dopasowanie to w moim odczuciu szczególnie będą zadowoleni posiadacze szerszej stopy. Choć wiadomo jest to kwestia bardzo indywidualna.

Trakcja: Trabuco Max 2 mają doskonałą przyczepność na różnych rodzajach nawierzchni. Buty dobrze radzą sobie z przemierzaniem błota, piasku czy kamieni, co jest bardzo ważne podczas biegania po górskich szlakach.

Podsumowując, buty Trabuco Max 2 są solidnym wyborem dla osób, które uwielbiają biegać po nierównym terenie. Oferują wysoki poziom komfortu, dobrą przyczepność i ochronę stopy. Jednak musimy pamiętać, że zawsze warto przymierzyć buty przed zakupem. Dobrze dopasowane buty to podstawa szybkiego ale co najważniejsze bezpiecznego biegania.

Jeśli zainteresował Cię ten wpis to zapraszam na moje social media, gdzie znajdziesz więcej informacji o tym modelu butów, a także recenzje z treningów, filmiki oraz sukcesy moich podopiecznych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram