Podsumowanie Obozu Biegowego w Szklarskiej Porębie dla Biegaczy i Triathlonistów

31 sie 2023

W Szklarskiej Porębie odbył się już piąty obóz biegowy zorganizowany przeze mnie. Jest to wydarzenie, które cyklicznie odbywa się dwa razy w roku - latem i zimą. Tym razem na obozie pojawiła się 14-osobowa ekipa, której członkowie podzielili się praktycznie na dwie grupy: triathlonistów i biegaczy.

Obóz jak zawsze rozpoczynał się porannym rozruchem dla chętnych. Każdy z uczestników miał możliwość skorzystania z trzech pełnowartościowych posiłków dziennie oraz stołu szwedzkiego, dzięki czemu nikt nie musiał odczuwać głodu. 

Do południa odbywały się treningi biegowe, które obejmowały rozbiegania po reglach lub podbiegi. Uczestnicy mieli okazję trenować na stadionie oraz brać udział w wycieczkach biegowych w góry, co dodatkowo urozmaicało program. 

Po obiedzie zawsze odbywał się drugi trening popołudniowy. Triathloniści wyruszali na godzinną przejażdżkę po Karkonoszach, podczas gdy biegacze wykonywali spokojne rozbieganie, rytmy lub rozciąganie z mobilizacją

Wieczorem, po kolacji, zawsze był czas na integrację, gry i zabawy, które miały na celu lepsze poznanie się uczestników oraz stworzenie przyjaznej atmosfery. Często organizowaliśmy również wyjścia do miasta, aby wszyscy mogli cieszyć się dodatkowymi atrakcjami oferowanymi przez Szklarską Porębę.

W trakcie obozu uczestnicy mieli okazję doskonalić swoje umiejętności biegowe i triathlonowe, dzielić się doświadczeniem oraz nawiązywać nowe znajomości. Szklarska Poręba, ze swoimi malowniczymi trasami biegowymi i górskimi pejzażami, była doskonałym miejscem do treningów i relaksu.

Obóz biegowy w Szklarskiej Porębie dla biegaczy i triathlonistów był nie tylko intensywnym okresem treningowym, ale również okazją do spędzenia czasu wśród pasjonatów biegania i triathlonu oraz do odkrywania uroków tego malowniczego regionu. 

Na zakończenie chciałbym złożyć serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom obozu biegowego w Szklarskiej Porębie dla biegaczy i triathlonistów. Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że ten obóz był wyjątkowy i niezapomniany.

Atmosfera, jaka panowała na obozie, była niesamowita. Wspólne treningi, wyzwania i rozmowy tworzyły silne więzi pomiędzy uczestnikami. Dzięki temu mogliśmy się wzajemnie motywować, inspirować i czerpać energię do pokonywania własnych ograniczeń.

Tradycyjnie, na zakończenie obozu, wzięliśmy udział w biegu na 12 km w ramach Biegu Piastów. To był dla nas wszystkich wspaniały sposób na podsumowanie naszych wysiłków i sprawdzenie naszych umiejętności w prawdziwej rywalizacji. Gratuluję wszystkim uczestnikom udziału i osiągniętych wyników!

Chciałbym także podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego obozu. Dzięki Waszemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu i trosce o nasze potrzeby, mogliśmy spędzić ten czas w pełni skupieni na treningach i odpoczynku.

Obozowicze, jestem dumny z Was i z tego, jak wszyscy razem pracowaliśmy nad swoimi celami. Mam nadzieję, że to nie będzie nasz ostatni obóz i że spotkamy się znów, aby wspólnie czerpać radość z biegania i triathlonu.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za udział w tym wyjątkowym obozie biegowym w Szklarskiej Porębie. To była niezapomniana przygoda i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!

Biegajcie dalej i trzymajcie się mocno swoich marzeń!

Serdecznie pozdrawiam 

Stajniak Bartłomiej 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram