TRENUJ ZE MNĄ

Dla kogo przeznaczona jest oferta ???

Brakuje Ci motywacji do systematycznego treningu? Nie wiesz jak przygotować się do głównego startu? Jak trenować w poszczególnych okresach przygotowań? Chcesz zacząć przygodę z bieganiem lub triathlonem? Cieszyć się zdrową i atrakcyjną sylwetką?  Jeżeli odpowiedziałeś na jakieś pytanie twierdząco, to własnie moja oferta skierowana jest dla Ciebie!

Jak wygląda współpraca?

Zaczynając naszą współpracę na początku wypełnisz ankietę, abym mógł lepiej Cię poznać. Następnie dostaniesz arkusz do którego będziemy mieli wspólny dostęp. W arkuszu będzie znajdował się miedzy innymi Twój plan treningowy oraz plan startów.

Dostaniesz również spis badań jakie będziesz musiał zrobić w laboratorium. Wykonamy między innymi badania krwi, które pozwolą nam ustalić odpowiednią dla Ciebie suplementacje, ocenić obecny stan zdrowia oraz zwiększyć twoją wydolność i sprawność sportową na podstawie uzupełnienia braku witamin.

Za pomocą internetu w każdej chwili będziesz mieć możliwość otworzenia planu na komputerze lub telefonie, przypomnienia sobie co było w planie lub dodania relacji z treningu. Dzięki arkuszowi będziemy mieli ze sobą stały kontakt

Minimum raz w tygodniu staram się kontaktować z każdym z podopiecznych i rozmawiać o samopoczuciu i wrażeniu z treningów. Jeżeli w trakcie tygodnia wyjdą jakieś zmiany odnośnie planu lub inne komplikacje to zawsze będę dla Ciebie dostępny przez internet lub telefonicznie, aby dokonać zmian w treningu.

U mnie każdy z zawodników ma swój indywidualny program, nikt nie ma takiego samego planu! Wykonaj pierwszy krok i napisz do mnie a przekonasz się, że Ty też możesz osiągnąć sukces!

Współpracując ze mną otrzymasz:

  • plan treningowy pod kątem biegania lub triathlonu,
  • profesjonalną suplementacje rozpisaną wraz z planem treningowym
  • co tygodniową analizę wykonywanych postępów,
  • dostęp do grupy w której znajdują sie filmy odnośnie prawidłowego trenowania,
  • pomoc w ustaleniu planów startowych
  • porady w zakresie odżywiania,
  • porady w doborze odpowiedniego sprzętu,
  • stały kontakt telefoniczny lub on-line.
Cena jest kwestią dogadania i ulega zmianie.  Natomiast po podjęciu współpracy cena nigdy się nie zmienia na niekorzyść zawodnika (czyli nie jest podwyższana). W przypadku rezygnacji z usługi i późniejszego powrotu warunki ustalane są na nowo. Więcej informacji o cenie usług udzielam mailowo lub telefonicznie. 

Chcesz podjąć współpracę lub masz jakieś pytania? Napisz kilka słów na temat swojej dotychczasowej przygody ze sportem lub zadaj pytanie  i wyślij na adres:

stajniak.bartlomiej@wp.pl lub przejdź do zakładki KONTAKT.