Sponsorzy

Realizowanie całego cyklu treningowego w  przygotowaniach do sezonu wymaga wysokich nakładów finansowych.      Dzięki sponsorom mam możliwość budować sukcesy sportowe i spełniać marzenia.
Bieganie w niesamowitym tempie cieszy się rosnącą popularnością. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych form rekreacji. Kojarzy się ze zdrowym stylem życia oraz dbałością o formę fizyczną. W dzisiejszych czasach biegają osoby w różnym wieku. Rywalizują ze sobą na ulicach w największych miastach na całym świecie. Każde takie wydarzenie sportowe jest świetną okazją na reklamę we wszystkich mediach społecznościowych, dlatego też zapraszam firmy, istytucję i różnego rodzaju korporacje do współpracy!
Klub Uczelniany AZS Politechniki Opolskiej – Moja przygoda z klubem AZS PO zaczęła się w 2012 r. kiedy zaczynając studia na kierunku Wychowania fizycznego przystąpiłem do największego w tym okresie  klubu AZS w Polsce, zrzeszających 1751 członków. Był to strzał w “10”.  Moja kariera sportowa nabrała znaczącego tempa i zaczęła  się szybko rozwijać. Po roku zdobyłem mój pierwszy drużynowy srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski. Kolejno zacząłem znacząco poprawiać swoje rekordy życiowe na różnych dystansach, zajmując czołowe miejsca w największych imprezach biegowych w naszym kraju. Po 3 latach współpracy oraz pomocy klubu zostałem powołany do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata do Włoch. Cieszyłem się z 6 miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów i zdobycia indywidualnego medalu w Akademickich Mistrzostwach Polski oraz złotego medalu w drużynie. Moje sukcesy zostały docenione i zostałem nominowany 3 krotnie w plebiscycie na najlepszego sportowca Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Opolskiej. W 2015 r. zostałem wyróżniony wśród 5 najlepszych sportowców z nadziejami Olimpijskimi stojąc u boku finalistów Igrzysk Olimpijskich, czołowych zawodników Mistrzostw Świata i wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski w wielu dyscyplinach sportowych. Mam nadzieję, że koniec studiów to nie koniec lecz początek mojej tak dobrej  przygody ze sportem z tym klubem i wspólnie będziemy się cieszyć z jeszcze lepszych osiągnięć sportowych.
    
Activsport Namysłów –Dzięki klubie fitness w Namysłowie, mam przyjemność wykonywać treningi na siłowni i możliwość szybkiej regeneracji  po treningu korzystając z wszelkiego rodzaju odnowy biologicznej.