Rekomendacje

Agata Pietroszek
Mistrzyni Europy Spartan race 2017r. i Wicemistrzyni Europy Spartan Race 2018r. 
 
 
“Bartek Stajniak bardzo profesjonalnie podchodzi do prowadzenia zawodników. Podczas układania planów bierze pod uwagę wiele czynników i indywidualnie dobiera treningi pod zawodnika. Ważne jest dla niego, by zawodnik czuł się komfortowo, nie nabawił się kontuzji. Ważny dla niego jest człowiek. Takiego trenera ze świecą szukać”
 
Mateusz Michalak
Rekord życiowy na 10km – 33:28
 
„Bartek Stajniak. To bardzo dobry trener, ale także świetny przyjaciel. Współpracuje z nim ponad 4lata. Dzięki niemu pokonałem swoje słabości i w końcu uwierzyłem w siebie osiągając naprawdę bardzo dobre wyniki w bieganiu. Zaczynając z nim współprace biegałem ponad 40 min. na 10km,  a dziś biegam 33 min. Bartek czyli nasz” Tajny” jest trenerem ,który nigdy się nie poddaje. Zawsze dąży do zamierzonego celu i mega motywuje. Jednym słowem pełen profesjonalizm.  🙂
 
Michał Kruszelnicki
 
„Od półtora roku jestem pod okiem Bartka który układa mi plan treningowy. Od tego czasu zrobiłem duże postępy. Bartek oprowadził  mnie do złamania 40 min na 10 km (39.57). Półmaraton 1.30.38 i Maraton 3.29.04.Są to wyniki  moje ,lecz wielkajest to  zasługa Bartka. Chciałbym aby każdy na Swojej drodze spotkał takiego Kolegę, Przyjaciela i Trenera jaki jest Bartek Stajniak.
 
 
 
Grzegorz Piotrowski
Uczestnik mistrzostw Europy Spartan Race 2018 r.
 
„Z Bartkiem trenuję od mojego pierwszego Barbarian Race, gdzie ledwo dobiegłem. Naszą współpracę można opisać jako doskonałą, zwłaszcza ze strony trenera – dostosowanie trudności treningu, wytłumaczenie każdego z jego aspektów , bezproblemowy kontakt. Trenując pod Bartkiem udało mi się dostać na ME Spartan Race , gdzie byłem jednym z dwóch zawodników poniżej 19 roku życia.”
 
 
Martin Sobota
rekord życiowy 10km – 34:37, maraton 2:46:20
 
„Bartek to świetny trener, ma profesjonalne podejście i ogromną wiedzę. Nauczył mnie, że odpoczynek jest tak samo ważny jak trening, dzięki czemu kontuzje omijają mnie z daleka. Zawsze służy dobrą radą i dba o dobre przygotowanie do zawodów. Współpraca z nim układa się fenomenalnie i przynosi efekty, już w pierwszym starcie pod jego opieką poprawiłem swoją życiówkę na 10 km. Polecam, super trener.”
 
Marcin Arciszewski
 
 
„Wystarczyło 6 miesięcy treningów pod okiem Bartka, aby nadrobić utraconą przed trzema laty formę. Pod jego okiem nie doznałem żadnej kontuzji, a jak trenowałem sam, to różnie z tym bywało. Nabrałem wiary, że nowe życiówki jeszcze przede mną. Współpraca układa się znakomicie. Plan układany jest tak, aby dopasować się do życia rodzinnego i zawodowego oraz aktualnej dyspozycji. Polecam Bartłomieja Stajniak!
 
Maria Jankowska
Zdobywczyni wielu miejsc na podium w biegach z przeszkodami
 
„Bartek jest profesjonalistą. Plany treningowe dobrane są według szczegółowego wywiadu, konkretnie pod podopiecznego. Bartek posiada szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, którym z wielką chęcią dzieli się podczas konsultacji. Ponadto, potrafi zmotywować i zmobilizować do działania. Jest to szczególnie pomocne i bardzo to doceniam w sytuacjach, kiedy treningi nie zawsze idą po mojej myśli. Jednakże to, co najbardziej cenię w Bartku to wielka pasja, energia i zaangażowanie w sport, co owocuje w jego optymistycznym podejściu do życia. Polecam współpracę! Maria Jankowska”
 
Łukasz Gienieczko
 
„Z Bartkiem podjąłem współpracę prawie rok temu. Od razu zwróciłem uwagę na jego wiedzę, doświadczenie, a także zaangażowanie i indywidualne podejście. Ja jestem totalnym amatorem, który wcześniej biegał sporadycznie. Bartek jako trener po pierwsze potrafił zmobilizować i polubić wysiłek i bieganie, a po drugie dobral odpowiednio plan treningowy, który pozwala na osiąganie coraz lepszych rezultatów w biegu na 10 km. Treningi są zróżnicowane, więc na pewno nie ma nudy. Poza tym otrzymałem cenne wskazówki w zakresie suplementacji i odżywiania dzieki czemu nie tylko udało mi się poprawić swoją życiówkę na 10 km ale także zrzucić kilka, zbędnych kilogramów. Także z pełną odpowiedzialnością polecam Bartka jako trenera indywidualnego.”
 
Krzysztof Strózik
 
„Polecam Bartka, super trener pomógł mi w przygotowaniach do Maratonu Warszawskiego i Triatlonu w Mietkowie. Dzięki wspólnym treningom, cennym radom udało mi się zrealizować swoje cele. Bartek super trener i dobry człowiek. Polecam w 100%”