O mnie

Bartłomiej Stajniak – Absolwent Politechniki Opolskiej na wydziale wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Magister wychowania fizycznego. Dyplomowany trener lekkiej atletyki oraz instruktor fitness – ćwiczenia siłowe. Trener wielu klubów sportowych. 
Osiągniecia sportowe: Reprezentant Polski w Mistrzostwach Świata oraz wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych . Zwycięzca wielu prestiżowych biegów ulicznych i przełajowych w Polsce.
Rekordy życiowe:
Bieganie: 10km (Atest) – 30’54”, Półmaraton – 1.07’47”, Maraton 2.33’47”
Triathlon: 1/8 IM – 1.07′:06” 1/4 IM 2.08’18”
   

Osiągnięcia Trenerskie: Trener Mistrzyni Europy oraz wicemistrzyni świata w biegach ekstremalnych Spartan Race. Trener zawodników, którzy już setki razy stawali na podium   w biegach ulicznych, górskich , ultramaratonach  oraz  w triathlonie.

“Fizjologią wysiłku i treningiem w dyscyplinach wytrzymałościowych interesowałem się już od najmłodszych lat. Będąc już juniorem miałem swoich pierwszych zawodników. Po ponad 15 letniej karierze sportowej i ciągłym zdobywaniu wiedzy mogę pochwalić się sporym doświadczeniem w pracy trenerskiej. Zaczynając przygodę w sporcie nie byłem wielkim talentem. Dzięki ciężkiej pracy i wiary we własne siły, udało mi się odnieść wielki progres. W ciągu 5 lat od kiedy zadebiutowałem w biegach ulicznych, poprawiłem wynik z 35’20” do wyniku 30’54” na 10km – atest oraz w półmaratonie z 1 godz 15 min na 1 godz. 07 min. Poznałem drogę łamania ludzkich barier. Drogę tę przekazuję swoim zawodnikom. Przyczynia się to do ich dużego progresu sprawności fizycznej i poprawy rekordów na zawodach. Dowodem na to są ich osiągnięcia.”